Mūsu produkti

Optisko šķiedru kabelis

Optisko šķiedru kabelis, saukts arī par optiskās šķiedras kabeli, ir mezgls, ko izmanto informācijas pārsūtīšanai caur gaismas impulsiem. Optisko šķiedru kabelis ir izgatavots no vienas vai vairākām optisko šķiedru šķiedrām, pastiprināts un aizsargāts ar īpašu materiālu, lai telekomunikāciju līniju būvniecības laikā tiem būtu labas fizikālās īpašības.

Optiskā šķiedra ir tehnoloģija, kas ļauj gaismai pārvietoties pa plānām stikla caurulēm. Stikla caurules ir ar īpašu diametru, parasti viena modeļa savienojumiem 9/125. Ar dažādām tehnoloģijām ražotās šķiedras garantē norādīto G652D, G657 A1, G657 A2 caurules lieces rādiusu. Šķiedru serdes ir piesūcinātas ar dažādu krāsu tinti, kas savienojumu viegli padara kabeļu serdeņu savienošanas laikā.

Jera ir dažādu veidu kabeļi, kas ir atkarīgi no pielietojuma jomas, piemēram:
1) Galvenās līnijas optisko šķiedru kabelis
2) FTTH piliens optiskās šķiedras kabelis
3) Iekštelpu izplatīšanas optiskās šķiedras kabelis
4) Kanāla optiskās šķiedras kabelis
Dažādi kabeļu veidi sastāv no dažādām sastāvdaļām un tiek izmantoti dažādām vajadzībām. Daži lietojumi pieprasa ūdensnecaurlaidību, augstu mehānisko izturību, UV izturību, un mēs uzlabojam dažus materiālus (tērauda stieple, RFP, aramīda dzija, želeja, PVC caurule utt.) Kabeļos, lai uzlabotu tā veiktspēju.

Jera veiksmīgi integrēja optisko šķiedru kabeļu risinājumu GPON, FTTx, FTTH tīklu būvniecībai. Mūsu optisko kabeli var izmantot centrālās cilpas vai pēdējās jūdzes maršrutos rūpniecības ēkām, dzelzceļa un autoceļu pārvadājumiem, rūpniecības ēkām, datumu centriem un citiem.

Mūsu kabelis tika pārbaudīts rūpnīcas laboratorijā vai trešās puses laboratorijā, pārbaudē vai testā, ieskaitot ievietošanas un atgriešanās zudumu testu, stiepes izturības testu, temperatūras un mitruma riteņbraukšanas testu, UV novecošanas testu utt., Kas atbilst IEC-60794, RoHS standartiem un CE.

Jera piedāvā visus saistītos pasīvā optiskā tīkla izplatīšanas piederumus, piemēram: optisko šķiedru kabeļu skavu, optisko šķiedru kabeļu auklas, optisko šķiedru savienojumu aizdares, optisko šķiedru savienojumu kārbas un citas.

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku informāciju!